Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże ten problem i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną może żyć zła dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który polepsza ich charakter oraz organizację. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie nadają się także dla kobiet, jak też dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszystek olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, rzutując na drugi element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Działają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To właśnie owe czynniki stanowią o dobrym funkcjonowaniu sposobu również biorą wyjątkowe miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co wewnątrz tym idzie, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo-Oil 2