Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z sporych elementów wzmacniających, jakie otrzymują się w tym serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji widać oraz czuć różnicę. To ogromna formuła, która skupia się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skorelowanych spośród nimi pomoce. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży kieruje do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie chroni włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód iż warto wykorzystać z plusów tego surowca osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo