Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, niezadowolenia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest samotnym z najaktywniejszych a powszechnie wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia ciepło i gromadzi pozytywną energię.

Świeca przeprowadzana jest ręcznie z ekologicznego wosku, posiada knot nasączony olejkami i sokami z szczególnie intensywnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału niezbędna jest jeszcze odpowiednia formuła, która była wykorzystywana tylko w starożytności; to typowe zaklęcie ochronne, jakie zawiera zabezpieczać przed negatywną aurą z zewnątrz, zmartwieniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest służenie wielowymiarowe. Nie tylko zabezpiecza przed złem oraz oczyszcza, ale i unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa istotną rolę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i odprężenia umysłu, co we nowoczesnym świecie jest skrajnie trudne. Ale sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie kilku przygotowań: odpowiedniego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba tylko skupić się na punktu, jaki chcemy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

Kankusta Duo

Knee Active