Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj całkowitą sprawność dzięki nowoczesnej formule!

Suplement diety Flexin 500 przydatny jest na ból stawów.

Ma postać pigułek. Preparat ten działa odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo a ma działanie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na efekt normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność przenoszenia się także jest promowany osobom, jakie zajmują trochę ruchu m.in. przez siedzący styl życia, przekroczyły 45 rok życia a potrzebują ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz jeszcze prowadzi im ból, uprawiają sport i co za tym idzie ich stawy są nadmiernie obciążone oraz chcą regeneracji.

W porządku preparatu Flexin 500 wybierają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 wyraża się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno przeprowadzać się tak, jak poradził lekarz czy razem z danymi widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w ruchu dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane wielką kwotą wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z historią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakiś składnik suplementu. Flexin 500 należy umieszczać w znaczeniu ważnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy zobaczyć datę pozycji na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do użytkowania w rytmu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być wykorzystywane jako substytut zróżnicowanej diety.

Flexin-500

flexin 500

GojiBerry500