Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja kobieta nie stanowiła w cali zaspokojona? Panie chcą więcej czasu, by odczuć całkowitą radość z seksu i poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż wówczas nie problem, to jeden wiesz, że nie udało Ciż się jej w sumie zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się to zwłaszcza, ona umie w obrębie stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być wynikiem do właściwego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście jest sposób, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą poznać do spraw.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w trwanie dłużej uprawiać sex niż przed rozpoczęciem terapii. Ten drugi czas jest możliwość zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował nadzieję kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Szybko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

derminax

femmax