Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty wykazują, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby otrzymać widoczną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój penis jest na ogół wyczerpany. Musi zregenerować siły. Toteż niesłychanie ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój członek jest kamagra tanio zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest bardzo istotny.