Dziewięć rad na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Oto kilka prostych wskazówek, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdzają, że kontakt fizyczny aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, iż filmy romantyczne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, kiedy zajdzie tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Codziennie spożywaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tania levitra
iż owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się wonią wanilii

Zapach wanilii efektywnie intensyfikuje przepływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli facet konsumuje zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Toteż powinno się włączyć do jadłospisu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że już 2 papierosy mogą sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy również o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra zel